Як Ви вже напевно здогадалися, наш інтернет-магазин займається друком Ваших фотографій і інших зображень на кераміці. Фото на кераміці - це високоякісне, ексклюзивний виріб виготовлений зі смаком, індивідуальним і творчим підходом до побажань кожного клієнта. І якщо Ви бажаєте зробити оригінальний подарунок на свято, перетворити свій будинок або офіс, або ж просто зробити приємний сюрприз дорогій людині, то Ви правильно зробили що зайшли до нас на pict.com.ua.

IMG_1350.jpgIMG_1346.jpg

Ми постаралися зробити підбір потрібних Вам параметрів при замовленні на сайті максимально зручним. Для цього створена можливість підбору розміру зображення, матеріалу з якого буде зроблена рама, і кольору самої рами. Також при оформленні замовлення Ви зможете бачити ціну виробу, яка буде формуватися в залежності від обраних Вами параметрів.
Всі картини ми виготовляємо за однаковою технології: друкуємо на керамічній плитці вибране Вами зображення, вставляємо в раму і картина готова!

Доставка картин здійснюється туди, куди потрібно саме Вам. А ставши нашим постійним клієнтом, Ви завжди зможете купити картину зі знижкою.

IMG_1335.jpg

Электронная почта: sale@pict.com.ua

Кошик 0 позицій
На суму 0 грн.