Як Ви вже напевно здогадалися, наш інтернет-магазин займається друком Ваших фотографій і інших зображень на кераміці. Фото на кераміці - це високоякісне, ексклюзивний виріб виготовлений зі смаком, індивідуальним і творчим підходом до побажань кожного клієнта. І якщо Ви бажаєте зробити оригінальний подарунок на свято, перетворити свій будинок або офіс, або ж просто зробити приємний сюрприз дорогій людині, то Ви правильно зробили що зайшли до нас на pict.com.ua.

2.jpg

Ми постаралися зробити підбір потрібних Вам параметрів при замовленні на сайті максимально зручним. Для цього створена можливість підбору розміру зображення, матеріалу з якого буде зроблена рама, і кольору самої рами. Також при оформленні замовлення Ви зможете бачити ціну виробу, яка буде формуватися в залежності від обраних Вами параметрів.
Всі картини ми виготовляємо за однаковою технології: друкуємо на керамічній плитці вибране Вами зображення, вставляємо в раму і картина готова!

Доставка картин здійснюється туди, куди потрібно саме Вам. А ставши нашим постійним клієнтом, Ви завжди зможете купити картину зі знижкою.

3.jpg

Электронная почта: [email protected]

Кошик 0 позицій
На суму 0 грн.